منو اصفهان ، آمادگاه ، ساختمان آژند ، بلوک بی3 ، طبقه سوم ، واحد 301 - تلفن : 32240818 - 031
سال نو مبارک

رزومه

در آذرماه 1341 در شهرستان آبادان به دنیا آمدم ( لازم است چند کلمه ای را راجع به شهرستان آبادان بیان کنم . آبادان شهری است با مردمی بی نهایت خونگرم و مهربان . شهری که بزرگترین پالایشگاه جهان را دل خود جای داده و مناظر شهری آن که به دو قسمت شرکت نفتی و عادی تقسیم می شود . کاملاً در ایران بی نظیر است . رودخانه بهمنشیر از وسط آن می گذرد و نخلهایی زیبا در دو طرف آن قرار دارد که بعضاً بی سر هستند و زخم گلوله ای از خمپاره و شمسه نقشی همچون رزمندگان بر بدن دارند . در نقطه صفر مرزی قرار دارد و کشور عراق از فاصله چند صد متری آن پیداست . خوراکی های بسیار خوشمزه و خاص و دریایی دارد که در هیچ جای ایران آن را نمیتوان یافت و صاحب موزیک ها و ترانه ای فولکوریک خاصی است که در دنیا معروف است . آبادان شهری است که رزمندگان اسلام در جای جای آن حماسه آفریده اند و عملیاتم کار های بسیار مهمی در این شهر انجام داده اند که تاریخ جنگ و کشورمان را تغییر داده که یادگارهای آن در جای جای آن دیده می شود و بسیار خوب است که همه مردم عزیز ایران از این شهر بسیار خوب و دوستداشتنی دیدن کنند . )

پدرم کارمند پالایشگاه آبادان و مادرم خانه دار بود و هر دو هم اصفهانی که به آبادان مهاجرت کرده بودند . دوران ابتدایی و راهنمایی و سال اول دبیرستان را در شهرستان آبادان در مدارس ممتاز ناحیه شرکت نفت آبادان گذراندم . با پیروزی انقلاب سال 57 به شهر اصفهان نقل مکان کردیم . بقیه دوران دبیرستان را در دبیرستان سعدی اصفهان گذراندم . در سال 61 دیپلم تجربی را از دبیرستان اصفهان گرفتم . پایان دوره دبیرستان من مصادف با سالهای آغاز جنگ و انقلاب فرهنگی بود . بالاخره در اولین کنکور بعد از انقلاب فرهنگی در آبان سال 61 شرکت کردم و در رشته پزشکی دانشگاه ارومیه پذیرفته شدم . دوران تحصیل پزشکی عمومی را عمدتا در شهرستان ارومیه آذربایجان غربی که شهری مرزی در شمال غرب ایران است گذراندم وچون با بمباران های ارتش بعثی قسمت هایی از شهر من جمله دانشگاه هدف قرار داده شده بود . ناچاراً دوره هایی از تحصیل پزشکی را در دانشگا های اصفهان و تبریز و تهران گذراندم که دوره ای بسیار پر بار بود .

علیرغم سختی های بسیاری که همراه خود داشت در سال 69 مدرک پزشکی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه اخذ نمودم و به اصفهان ، شهر پدری بازگشتم . از سال 69 تا 71 خدمت سربازی را بعنوان پزشک در توپخانه سپاه اصفهان گذراندم و در همین مدت به عنوان پزشک عمومی در درمانگاه های صنعت نفت اصفهان نیز خدمت می کردم . از سال 71 تا 73 دوره طرح پزشکی عمومی را در روستاهای شهرستان خوانسار و کاشان گذراندم و در سال 73 در رشته چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شدم . این دوره از سال 73 الی 77 طول کشیدکه عمدتا در بیمارستان فیض و فارابی آموزشها انجام میشد .
در سال 77 در رشته چشم پزشکی فارغ التحصیل شدم و موفق به اخذ بورد تخصصی چشم پزشکی نیز شدم .

از سال 77 تا 80 خدمت طرح چشم پزشکی را در شهرستان لردگان گذراندم و چشم پزشکی شهرستان لردگان راه اندازی شد و برای اولین بار عمل های جراحی چشمی در این شهرستان توسط اینجانب انجام شد .که با استقبال بسیار زیاد مردم بسیار خوب و نجیب منطقه همراه شد . در سال 80 این دوره تمام شد . سال 81 به مدت یک سال در بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به انجام خدمت مشغول شدم . سال 81 در رشته فوق تخصصی (فلوشیپ شبکیه و زجاجیه و لیزرهای چشمی ) دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شدم و در سال 82 این دوره که در بیمارستان فیض اصفهان گذراندم تمام شد فلوشیپ در واقع همان تحصیلات تکمیلی در یک رشته تخصصی تر همان تخصص می باشد و از فوق تخصص که به مدت 3 سال است دوره اش کمتر است و حدود 1 الی 5/1 سال است از سال 82 تا 87 در بیمارستان وابسته به دانشگاه علوم پزشکی در شهرستان زرین شهر مشغول به خدمت مردم عزیزمان شدم و همزمان بعدازظهر ها در مطب شخصی در شهرستان زرین شهر مشغول ویزیت بیماران گردیدم از سال 87 وارد سازمان تامین اجتماعی شدم و در بیمارستان شریعتی و مراکز درمانی سازمان مشغول فعالیت و خدمت شدم و مطب اصفهان را نیز بازگشایی نمودم .


آدرس مطب : اصفهان ، آمادگاه ، ساختمان آژند ، بلوک بی3 ، طبقه سوم ، واحد 301
تلفن : 32240818 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
انواع مشکلات چشمی و علل آنهاانواع مشکلات چشمی و علل آنها

هر کسی که ساعت ها مطالعه کند، با رایانه کار کند یا فاصله های زیادی را رانندگی کند، دچارش می شوند ، این اتفاق زمانی می افتد که از چشم هایتان بیش از حد استفاده کنید. ... ادامه مطلب

علل پتوز یا افتادگی پلکعلل پتوز یا افتادگی پلک

بسیاری از موارد افتادگی پلک در سن بالا در این دسته قرار می گیرند و ویژگی های آن عبارتند از چین پلکی بالا، خفیف بودن افتادگی که در نگاه به پایین تشدید می شود ... ادامه مطلب

بیماریهای شایع چشمبیماریهای شایع چشم

چشم‌ها اندام‌های شگفت انگیزی هستند که می‌توانند خود را درمان کنند، اما نمی‌توانید انتظار داشته باشید که همیشه به این کار ادامه دهند و نیاز به دارو ودرمان پیدا نکنید. ... ادامه مطلب

درباره من

در آذرماه 1341 در شهرستان آبادان به دنیا آمدم ( لازم است چند کلمه ای را راجع به شهرستان آبادان بیان کنم . آبادان شهری است با مردمی بی نهایت خونگرم و مهربان . شهری که بزرگترین پالایشگاه جهان را دل خود جای داده و مناظر شهری آن که به دو قسمت شرکت نفتی و عادی تقسیم می شود . کاملاً در ایران بی نظیر است . رودخانه بهمنشیر از وسط آن می گذرد و نخلهایی زیبا در دو طرف آن قرار دارد که بعضاً بی سر هستند و زخم گلوله ای از خمپاره و شمسه نقشی همچون رزمندگان بر بدن دارند . در نقطه صفر مرزی قرار دارد و کشور عراق از فاصله چند صد متری آن پیداست .


طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465